Colorobbia Turkiye - Şirket Sunumu - Colorobbia Turchia - Colorificio Ceramico - Materiali e Servizi per l'Industria Ceramica

Vai ai contenuti

Menu principale:

Colorobbia Turkiye - Şirket Sunumu

Neredeyiz

Colorobbia Türkiye, seramik karo üretiminde kullanılan bazı malzemelerin üretimini ve ticaretini yapmaktadır. Colorobbia fabrika ve merkez ofis İzmir'de, laboratuar ve tasarım ofisi Bozüyük’te  yer almaktadır. Merkez ofis ve üretim tesisi İzmir limanlarına stratejik açıdan yakın bir noktada, teknoloji ve tasarım laboratuarı ise Seramik fabrikalarının yoğunlaştığı Bozüyük'te bulunmaktadır.    Colorobbia Ege Kimya Sanayi ve Ticaret  A.S.
ITOB Organize Sanayi Bolgesi 10010.Sokak No:12
35477 Menderes-IZMIR-TURKIYE
Phone: +90 232 7990467
Fax: +90 232 7990465
E-mail:info@colorobbia.com.tr
Biz Kimiz

Colorobbia Türkiye

Colorobbia Türkiye, yaklaşık bir asırdır İtalyan sanayiinin dünya seramik piyasalarındaki öncü kuruluşlarından biri olan İtalyan  Colorobbia Grubuna  dahil bir boya üreticisidir.


Colorobbia Türkiye seramik karo imalatında kullanılan malzemeleri üreten ve pazarlayan bir şirkettir. Resmi merkezi ve üretim tesisi Gebze’de olan şirketin, köklü bir seramik geleneğine ve üretim geçmişine sahip olan Bozüyük’te ise bir laboratuarı bulunmaktadır.


Colorobbia Türkiye, gerek malzemelerin kullanımı ve uygulanması, gerek bitmiş ürün tasarımı ve endüstriyalizasyonu açısından müşterilerine kalifiye personeli ile gerekli desteği ve servisi sağlayabilen bir şirkettir.

Yaygın ticari ağı sayesinde müşterileriyle sürekli irtibat halinde olan firma, bu şekilde tedarikçi olarak başlattığı ilişkisini gerçek anlamda bir iş ortaklığı ilişkisine dönüştürerek her iki taraf adına değer yaratmayı hedeflemiştir.


Grubun dünyanın diğer ülkelerinden faaliyet gösteren şubeleriyle sıkı bir işbirliği içinde olan Colorobbia Türkiye seramik firmalarına Türkiye piyasasında eşi olmayan bir dizi ürün ve hizmet sunabildiği gibi, en modern üretim teknolojilerini, yenilikçi malzemeleri ve dizayn alanındaki en son trendleri de müşterilerinin ayağına getirmektedir.

Bozüyük Laboratuarı
Colorobbia Ege Kimya Sanayi ve Ticaret  A.S.
Yeni Mah. Aziz Usta Sokak No:30 BB No:3-4
11300 Bozuyuk-BILECIK- TURKIYE
Phone: +90 228 3151544
E-mail:info@colorobbia.com.trİşte bu nedenle Colorobbia Türkiye, hem ürün yelpazesinin çeşitliliği ve kalitesi, hem müşterilerine kesintisiz olarak destek hizmeti sağlayabilmek için bölgeye yayılmış yapısı, hem de İtalya ve İspanya’daki Colorobbia tesislerinin sürekli ve dikkatli katılımıyla güçlendirdiği araştırmacı ve yenilikçi kimliği sayesinde Türk seramik pazarında seramik endüstrisinde kullanılan ürünlerin lider tedarikçisi konumuna gelmiştir.


Torna ai contenuti | Torna al menu