Colorobbia Turkiye - Şirket Sunumu - Colorobbia Turchia - Colorificio Ceramico - Materiali e Servizi per l'Industria Ceramica

Vai ai contenuti

Menu principale:

Colorobbia Turkiye - Şirket Sunumu

Neredeyiz

İstanbul’un Asya kıtasındaki doğu yakasından 40 km uzakta, Kocaeli’ye bağlı Gebze’de, Ortadoğu odaklı geliş ve gidiş limanlarına stratejik açıdan yakın bir noktada yer alan, 9.000 metrekaresi kapalı olmak üzere toplamda yaklaşık 70.000 m² alana yayılmış bir tesiste faaliyet göstermekteyiz.

Colorobbia Kimya Sanayi A.Ş.
Barış Mahallesi 1804/2 Sokak No: 15
41400 Gebze-Kocaeli-Türkiye
Tel: +90 262 6461492
Fax: +90 262 6461491
E-mail: info@colorobbia.com.tr
Sicil No: 4182-6211
İşletme Merkezi: Gebze-KOCAELI
Biz Kimiz

Colorobbia Türkiye

Colorobbia Türkiye, yaklaşık bir asırdır İtalyan sanayiinin dünya seramik piyasalarındaki öncü kuruluşlarından biri olan İtalyan  Colorobbia Grubuna  dahil bir boya üreticisidir.


Colorobbia Türkiye seramik karo imalatında kullanılan malzemeleri üreten ve pazarlayan bir şirkettir. Resmi merkezi ve üretim tesisi Gebze’de olan şirketin, köklü bir seramik geleneğine ve üretim geçmişine sahip olan Bozüyük’te ise bir laboratuarı bulunmaktadır.


Colorobbia Türkiye, gerek malzemelerin kullanımı ve uygulanması, gerek bitmiş ürün tasarımı ve endüstriyalizasyonu açısından müşterilerine kalifiye personeli ile gerekli desteği ve servisi sağlayabilen bir şirkettir.

Yaygın ticari ağı sayesinde müşterileriyle sürekli irtibat halinde olan firma, bu şekilde tedarikçi olarak başlattığı ilişkisini gerçek anlamda bir iş ortaklığı ilişkisine dönüştürerek her iki taraf adına değer yaratmayı hedeflemiştir.


Grubun dünyanın diğer ülkelerinden faaliyet gösteren şubeleriyle sıkı bir işbirliği içinde olan Colorobbia Türkiye seramik firmalarına Türkiye piyasasında eşi olmayan bir dizi ürün ve hizmet sunabildiği gibi, en modern üretim teknolojilerini, yenilikçi malzemeleri ve dizayn alanındaki en son trendleri de müşterilerinin ayağına getirmektedir.

Bozüyük Laboratuarı
Küçük Sanayi Sitesi 816. Sok. 3 Blok N.10
11300 Bozüyük-Bilecik-Türkiye
Tel.: +90 228 3158013
Fax: +90 228 3158038
E-mail: tekniksb@colorobbia.com.trİşte bu nedenle Colorobbia Türkiye, hem ürün yelpazesinin çeşitliliği ve kalitesi, hem müşterilerine kesintisiz olarak destek hizmeti sağlayabilmek için bölgeye yayılmış yapısı, hem de İtalya ve İspanya’daki Colorobbia tesislerinin sürekli ve dikkatli katılımıyla güçlendirdiği araştırmacı ve yenilikçi kimliği sayesinde Türk seramik pazarında seramik endüstrisinde kullanılan ürünlerin lider tedarikçisi konumuna gelmiştir.


Torna ai contenuti | Torna al menu